Zaproszenie na ogólnopolską konferencję, otwierającą konsultacje społeczne, dotyczące zmian ustaw wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem", która odbędzie się 17 maja 2017 r.

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
11 maja 2017

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Caritas Polska zapraszają na ogólnopolską konferencję, otwierającą konsultacje społeczne, dotyczące zmian ustaw wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem"

Konferencja odbędzie się w dniu 17 maja 2017 r. w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie, przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Konsultacje + realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w partnerstwie z Caritas Polska (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Priorytet II „Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji”, Działanie 2.16 Usprawnienie procesu stanowienia prawa).

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony konsultacji rządowego projektu ustaw "Za życiem", gdzie można pobrać formularz złoszeniowy na konferencję.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-05-11
Data publikacji:2017-05-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1125