Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Nagroda Króla Salmana przyznawana w dziedzinie badań nad niepełnosprawnością

22 grudnia 2017

Ambasada Królestwa Arabii Saudyjskiej przekazuje informację dotyczącą Nagrody Króla Salmana przyznawanej w dziedzinie badań nad niepełnosprawnością (ang. King Salman Award for Disability Research). Nagroda Króla Salmana jest międzynarodową nagrodą wyrażającą uznanie dla wybitnych osób, której celem jest doskonalenie badań naukowych w dziedzinie niepełnosprawności. Jest ona przyznawana w następujących dziedzinach:

Szczegóły dotyczące tegorocznej nagrody łącznie z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na oficjalnej stronie, pod adresem http://www.ksadr.org.sa/en.

Dokumenty zgłoszeniowe można wysyłać pocztą tradycyjną na adres zamieszczony w załączniku lub drogą elektroniczną, na adres: award@kscadr.org.sa.

Osoby zainteresowane powinny przesłać aplikację na ww. adres. Ostateczny termin zgłoszenia kandydatury to 30 grudnia 2017 r.

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych nie jest organizatorem konkursu i nie pośredniczy w procesie przesyłania zgłoszeń. Wszelkie pytania dotyczące nagrody prosimy kierować do organizatora – King Salman Center for Disability Research lub do Ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej w Warszawie.

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Małgorzata Janicka
Data utworzenia:2017-12-22
Data publikacji:2017-12-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Janicka
Liczba odwiedzin:1644