Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych

10 stycznia 2018

Zaproszenie do składania wniosków

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych z przyjemnością informuje, że 21 grudnia 201 r. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił III turę Konkursu Grantowego!

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych proponuje narzędzia, dzięki którym każdy z Państwa może stać się Innowatorem Społecznym. Oferujemy min.:

Dla ułatwienia pozyskania środków na realizację Grantu można umówić się na spotkanie przygotowujące do złożenia wniosku. Razem z pracownikami Inkubatora będzie można doprecyzować pomysł i zapoznać się z dokumentami aplikacyjnymi obowiązującymi w konkursie.

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29.01.2018 do 09.02.2018, na adres mailowy: nabor.miis@rops.krakow.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

Pracownicy Inkubatora są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: miis@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34. Istnieje również możliwość umówienia spotkania w miejscu przez Państwa wskazanym – także poza Krakowem!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych - Logo

    Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych - Logo

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Małgorzata Janicka
Data utworzenia:2018-01-10
Data publikacji:2018-01-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Janicka
Liczba odwiedzin:1552