Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

"Bliżej Funduszy Europejskich" - Gdańsk

19 marca 2018

27 marca 2018 r.  odbędzie się siódme spotkanie regionalne z cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich”

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdańsku i poświęcone zostanie  projektom nadzorowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele podmiotów realizujących projekty, potencjalni beneficjenci, jak również przedstawiciele instytucji zaangażowanych we wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego, m.in. Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Gdańsku, Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

Spotkanie zostało podzielone na trzy główne bloki tematyczne odpowiadające wybranym obszarom, za które odpowiada MRPiPS w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój:

Przedstawiciele Departamentu Wdrażania EFS przedstawią informację o planowanych do ogłoszenia konkursach, w których możliwe będzie aplikowanie o środki Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

Na spotkanie zapraszamy wszystkich przedstawicieli podmiotów realizujących lub zainteresowanych realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działań nadzorowanych przez MRPiPS (m. in. przedstawiciele: jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej, przedsiębiorców).

Termin i miejsce spotkania

27 marca 2018 roku
Gdański Park Naukowo-Technologiczny - Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo Europejskiego Funduszu Społecznego Wiedza Edukacja Rozwój

    Logo Europejskiego Funduszu Społecznego Wiedza Edukacja Rozwój

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Małgorzata Janicka
Data utworzenia:2018-03-19
Data publikacji:2018-03-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Janicka
Liczba odwiedzin:1443