Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Spotkanie "Bliżej Funduszy Europejskich" w Lublinie

19 października 2018

19 października 2018 r. w siedzibie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się czternaste regionalne spotkanie z cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich” poświęcone projektom nadzorowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Uczestniczył w nim Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pan Krzysztof Michałkiewicz.
W konferencji wzięli udział przedstawiciele podmiotów realizujących projekty, potencjalni beneficjenci, jak również przedstawiciele instytucji zaangażowanych we wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego, m.in. Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Lublinie, Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP oraz Banku Gospodarstwa Krajowego.

Spotkanie zostało podzielone na trzy główne bloki tematyczne odpowiadające wybranym obszarom, za które odpowiada MRPiPS w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój:
• wsparcie na rzecz włączenia społecznego i „Gwarancji dla młodzieży”,
• wsparcie osób niepełnosprawnych,
• wsparcie podmiotów ekonomii społecznej.

Przedstawiciele Departamentu Wdrażania EFS Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przedstawili informację o planowanych do ogłoszenia konkursach, w których możliwe będzie aplikowanie o środki Europejskiego Funduszu Społecznego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Krzysztof Michałkiewicz Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Sekretarz Stanu w MRPiPS przemawia do uczestników spotkania

    Krzysztof Michałkiewicz Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Sekretarz Stanu w MRPiPS przemawia do uczestników spotkania

  • Powiększ zdjęcie uczestnicy podczas spotkania

    uczestnicy podczas spotkania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-10-19
Data publikacji:2018-10-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Wenek
Liczba odwiedzin:787