Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Strona główna

Najnowsze aktualności

Zaproszenie na konferencję

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na Konferencję naukową z okazji 5-lecia ratyfikacji przez Polskę Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych została przedłużona do 20 października 2017 r.

12 października 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie na konferencję

Zakończenie konferencji regionalnych „Za życiem”

Przejdź do - Zakończenie konferencji regionalnych „Za życiem”

4 października w Opolu odbyła się ostatnia konferencja regionalna w ramach konsultacji dot. programu "Za życiem".

4 października 2017
Czytaj więcej o: Zakończenie konferencji regionalnych „Za życiem”

Konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

Rozpoczęly się konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

3 października 2017
Czytaj więcej o: Konsultacje publiczne projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw.

"Za Życiem" w Łodzi i Poznaniu

Przejdź do - "Za Życiem" w Łodzi i Poznaniu

2 października w Łodzi i 3 października w Poznaniu - odbyły się kolejne spotkania w ramach konsultacji programu "Za Życiem". Udział w nich wziął sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz.

3 października 2017
Czytaj więcej o: "Za Życiem" w Łodzi i Poznaniu

Nabór do Rady Nadzorczej PFRON

Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych zaprasza do zgłaszania w terminie do 29 września 2017 roku, kandydatów na członków Rady Nadzorczej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

19 września 2017
Czytaj więcej o: Nabór do Rady Nadzorczej PFRON

Laureaci Festiwalu w Koszalinie

W Koszalinie zakończył się 14. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja orgaznizowany przez Koszalińskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne oraz Koszalińską Bibliotekę Publiczną im. Joachima Lelewela.

14 września 2017
Czytaj więcej o: Laureaci Festiwalu w Koszalinie