Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Spotkanie konsultacyjne dotyczące mapy drogowej budowy systemu wsparcia dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin

Spotkanie konsultacyjne dotyczące mapy drogowej budowy systemu wsparcia dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin

27 czerwca 2018 r. w CPS Dialog odbyło się kolejne spotkanie konsultacyjne, dotyczące mapy drogowej budowy systemu wsparcia dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin z udziałem wiceministra Krzysztofa Michałkiewicza Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zakładów aktywności zawodowej oraz pracodawców zatrudniających lub zainteresowanych zatrudnieniem osób niepełnosprawnych.
Podczas spotkania omawiano kwestie związane z funkcjonowaniem ZAZ oraz propozycje zmian w zakresie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2018-06-28 15:26przez:
Opublikowano:2018-06-27 00:00przez: Małgorzata Wenek
Podmiot udostępniający: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Odwiedziny:4216

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.