Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Osoby niepełnosprawne jako kandydaci na wolne stanowiska w służbie cywilnej

Osoby niepełnosprawne jako kandydaci na wolne stanowiska w służbie cywilnej

4 lipca 2012 roku odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów konferencja zorganizowana przez Szefa Służy Cywilnej Sławomira Brodzińskiego oraz Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Jarosława Dudę pod tytułem „Osoby niepełnosprawne jako kandydaci na wolne stanowiska w służbie cywilnej". W konferencji uczestniczyła również Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania Agnieszka Kozłowska-Rajewicz.

Celem konferencji było przedstawienie nowych rozwiązań prawnych wspierających zatrudnienie osób niepełnosprawnych w administracji publicznej, w szczególności w służbie cywilnej.

Omawiając nowe rozwiązania zwrócono uwagę na potrzebę przełamywania negatywnych postaw wobec zatrudniania osób niepełnosprawnych oraz potrzebę zachęcania osób niepełnosprawnych do aplikowania na wolne stanowiska pracy w administracji.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-05-18 14:25przez:
Opublikowano:2015-03-19 00:00przez: Małgorzata Janicka
Zmodyfikowano:2018-01-23 11:03przez: Małgorzata Janicka
Podmiot udostępniający: Małgorzata Janicka
Odwiedziny:13449

Rejestr zmian

  • [2018-01-23 11:03:52]Małgorzata JanickaAktualizacja metryki