Wielki finał szkółki morsowej

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
6 grudnia 2018

8 i 9 grudnia 2018 r. odbędzie się finałowy weekend warszawskiej szkółki morsowej Dzielnicy Wisła. Został on przygotowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Morsy z niepełnosprawnością ruchową mogą bezpłatnie skorzystać z wodnej amfibii, specjalnego wózka wjeżdżającego do wody bezpośrednio z plaży.

Pomoc i wsparcie zapewnią asystenci z Centrum Usług Społecznych.

Wszyscy są mile widziani: niepełnosprawni i sprawni, doświadczeni w morsowaniu i nowicjusze.
Każde spotkanie rozpoczyna szkolenie, a następnie rozgrzewka w rytm muzyki. Nad bezpieczeństwem czuwają profesjonaliści, wejście do rzeki odbywa się pod czujnym okiem ratowników i stołecznego WOPR. Po wyjściu z wody na uczestników czeka ciepły posiłek i herbata. W trakcie niedzielnego finału organizatorzy przygotowali zabawę przy ognisku.

Miłośnicy zimnej kąpieli w rzece spotykają się o godz. 10.00 na plaży w pobliżu Beach Baru Aquatica, w okolicach warszawskiego ZOO i Plaży Rusałka. Wstęp wolny, a wrażenia bezcenne!
Należy zabrać ręcznik, strój kąpielowy, buty neoprenowe / rafowe, rękawiczki i czapka. Można zabrać także coś izolującego od podłoża, podczas przebierania (np. karimatę). Warto ubrać się ciepło, w rzeczy, które łatwo założyć (po kąpieli trzeba się szybko przebrać).

Więcej informacji znajdą Państwo na fanpage’u Dzielnicy Wisła . Dla niezdecydowanych załączamy link do filmiku z wcześniejszego wejścia do wody.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-12-06
Data publikacji:2018-12-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Wenek
Liczba odwiedzin:580