Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób z niepełnosprawnościami

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób z niepełnosprawnościami

Stowarzyszenie Animo - Odważ się żyć!   rozpoczyna projekt bezpłatnej pomocy psychologicznej dla osób z niepełnosprawnościami.
Bezpłatna pomoc psychologiczna w zakresie tego projektu jest świadczona osobom z niepełnosprawnościami, borykającym się z atakami paniki, natrętnymi myślami, myślami samobójczymi, silnym lękiem i depresją. 
 
Pomoc ta odbywać się będzie poprzez konsultacje z wykwalifikowanym, doświadczonym psychologiem w formie: 
- porad telefonicznych pod numerem telefonu (22) 122 80 96 od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-21:00 
- poprzez email pod adresem:     pomoc@psycholog-dla-ozn.pl   
- grup wsparcia (w formie zdalnej) 
- terapii indywidualnej (w formie zdalnej) 
 
Projekt ten jest finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 
 
Jako Stowarzyszenie Animo – Odważ się żyć! od prawie dwóch lat prowadzimy bezpłatny i anonimowy telefon wsparcia dla osób doświadczających zaburzeń lękowych. Z powodzeniem prowadzimy również psychologiczne poradnictwo mailowe. 
 
Nasi pracownicy niosący pomoc nierzadko w trudnych i krytycznych stanach psychicznych to wykwalifikowani psychologowie z doświadczeniem w obszarze zaburzeń lękowych. 
 
W ubiegłym roku przeprowadziliśmy na naszym telefonie wsparcia ponad 530 rozmów poświęcając naszym rozmówcom ponad 240 godzin. Z porad naszych psychologów drogą mailową skorzystało już kilkaset osób. 
 
Prowadzimy również działalność w zakresie psychoedukacji i promocji zdrowia psychicznego, prowadząc webinary, warsztaty, oraz publikując pomocne artykuły na naszej stronie internetowej oraz w social mediach. 
 
Więcej informacji na temat projektu można znaleźć w Internecie pod adresem     https://psycholog-dla-ozn.pl/   
 
 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-10-20 17:07przez:
Opublikowano:2021-10-12 17:11przez: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Podmiot udostępniający: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Odwiedziny:1610

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.