Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Polityka prywatności

Polityka prywatności

Korespondencja przychodząca do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, jest kierowana do jednostek merytorycznych (Departamentów, Biur), które będą rozpoznawały sprawę i udzielały odpowiedzi.

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych informuje, że nie udziela odpowiedzi na korespondencję - podanie (żądanie, wyjaśnienie, odwołanie, zażalenie), o których mowa w art. 63 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego otrzymywaną pocztą elektroniczną, która nie spełnia wymogów określonych w art. 63 § 2 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeksu postępowania administracyjnego. Oznacza to, że treść korespondencji kierowanej do Ministerstwa powinna zawierać co najmniej wskazanie:

  • osoby (imienia i nazwiska) od której pochodzi,
  • adresu (kodu pocztowego, miejscowości, ulicy i nr domu) tej osoby,
  • przedmiotu sprawy, której dotyczy.

Odpowiedzi na pisma skierowane do Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych będą udzielane drogą mailową lub pocztową.

Podczas wizyty na stronie internetowej Biura, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty na stronie, adres IP komputera, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

W związku z powyższym Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych informuje, że dane osobowe zbierane są wyłącznie w celach udzielenia odpowiedzi w indywidualnych sprawach dotyczących osób niepełnosprawnych w zakresie kompetencji Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych.
Dane osobowe nie są obiektem obrotu handlowego z podmiotami trzecimi oraz żadnych innych czynności poza wyżej wymienioną.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późń. zm.).

W przypadku, gdy będą wymagały tego przepisy prawa, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej może udostępnić dane osobowe organom wymiaru sprawiedliwości.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Jednostka Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej zbierająca dane: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych, ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-03-19 14:39przez:
Opublikowano:2015-03-19 09:09przez:
Zmodyfikowano:2022-04-05 09:09przez: Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych
Podmiot udostępniający: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Odwiedziny:22755

Rejestr zmian

  • [2022-04-05 09:09:29]Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.