Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Lista zatwierdzonych ofert w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Organizacji Pozarządowych - edycja 2024

Lista zatwierdzonych ofert w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Organizacji Pozarządowych - edycja 2024

Biuro Funduszu Solidarnościowego informuje, że w dniu 7 grudnia 2023 r. Pan Paweł Wdówik - Sekretarz Stanu z upoważnienia Pani Doroty Bojemskiej Ministra Rodziny i Polityki Społecznej zaakceptował listę zatwierdzonych ofert w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Organizacji Pozarządowych - edycja 2024.

W związku z przekroczeniem dostępnego budżetu, na podstawie części I ust. 3 Ogłoszenia o otwartym konkursie ofert w ramach Programu, przyznane kwoty zostały pomniejszone w stosunku do kwot pierwotnych. Zgodnie z częścią VII ust. 20 Programu ostatecznego rozstrzygnięcia konkursu dokonał Minister.

W ramach ogłoszonego Programu zaakceptowano 206 ofert na kwotę: 224 990 371,39 zł.

Informujemy, że w przypadku obniżenia kwoty środków Funduszu Solidarnościowego, w stosunku do wnioskowanej w ramach konkursu, konieczne jest dokonanie aktualizacji oferty.

Aktualizacja ofert zostanie przeprowadzona za pośrednictwem Generatora Funduszu Solidarnościowego. O uruchomieniu możliwości składania aktualizacji ofert poprzez Generator poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Podmioty, których oferty nie zostały uwzględnione na liście zatwierdzonych ofert, zostaną poinformowane o przyczynach braku zatwierdzenia oferty.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-12-07 20:48przez:
Opublikowano:2023-12-07 20:50przez: Mariusz Marciniak-Grodecki
Podmiot udostępniający: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Odwiedziny:6642

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.