Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych - Lista zatwierdzonych ofert w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” dla Organizacji Pozarządowych - edycja 2024

Lista zatwierdzonych ofert w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” dla Organizacji Pozarządowych - edycja 2024

Informujemy, że w tegorocznej edycji budżet Programu wzrósł o ponad 26% w stosunku do edycji 2023. Zwiększona ilość środków pozwoliła udzielić wsparcia wszystkim pozytywnie ocenionym organizacjom. Z uwagi na duże zainteresowanie Programem dokonaliśmy korekty wsparcia uzyskanego przez podmioty do wysokości dostępnego budżetu.

Tworząc listę projektów rekomendowanych do dofinansowania MRPiPS kierowało się dobrem osób z niepełnosprawnościami, dbając o zachowanie ciągłości świadczonych usług oraz o zwiększanie dostępności usług opieki wytchnieniowej. Jednocześnie informujemy, że w przypadku pozyskania dodatkowych środków w ramach Funduszu Solidarnościowego możliwe będzie zwiększenie dofinansowania.

W ramach ogłoszonego Programu zaakceptowano 140 ofert na kwotę 74 998 607,28 zł.

Uprzejmie informujemy, że w przypadku zmiany kwoty środków Funduszu Solidarnościowego, w stosunku do wnioskowanej w ramach konkursu, konieczne jest dokonanie aktualizacji oferty.

Aktualizacja ofert zostanie przeprowadzona za pośrednictwem Generatora Funduszu Solidarnościowego. O uruchomieniu możliwości składania aktualizacji ofert poprzez Generator poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Podmioty, których oferty nie zostały uwzględnione na liście zatwierdzonych ofert, zostaną poinformowane o przyczynach braku zatwierdzenia oferty.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-01-31 09:07przez:
Opublikowano:2024-01-31 09:22przez: Mariusz Marciniak-Grodecki
Podmiot udostępniający: Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych
Odwiedziny:3977

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.